Přeskočit navigaci

Hlavní navigace:


Klub

Logo TJ Házená J.Hradec

Házenkářský oddíl v Jindřichově Hradci vznikl v roce 1975 na odborném učilišti podniku JITKA Jindřichův Hradec a družstva se účastnila přeborů učňovského dorostu. V roce 1978 vznikl při TJ Slovan Jindřichův Hradec oddíl házené pod patronací národního podniku JITKA - oddíl házené JITKA Slovan Jindřichův Hradec, který se zapojil do soutěží ČSTV. V roce 2005 se oddíl osamostatnil pod názvem TJ Házená Jindřichův Hradec.
Dne 24.11.2015 Valná hromada TJ Házená J.Hradec odsouhlasila nový název klubu - Házená Jindřichův Hradec, z.s. ( zkráceně Házená J.Hradec) se sídlem U Stadionu 1137/II, 37701 Jindřichův Hradec. Spolek je zapsaný u Krajského soudu v Českých Budějovicích pod sp. značkou L 4198


Házenkářský klub je od počátku zaměřen na dívčí složku, ale v posledních letech se v našich řadách objevují i první chlapci. Klub má dlouhodobě obsazeny všechny věkové kategorie - od nejmladší přípravky, přes žákyně a dorost až k seniorské kategorii žen - což nás řadí mezi necelou desítku dámských házenkářských klubů v ČR, které se touto bilancí mohou pyšnit. Přípravka a minižákyně se účastní soutěží v rámci Jihočeského kraje, družstva mladších a starších žákyň hrají kromě Jihočeského přeboru také přebor kraje Vysočiny. Družstva dorostenek a žen hrají celostátní soutěže řízené Českým svazem házené. Družstvo žen hrálo od roku 2007 do roku 2014 nejvyšší česko-slovenskou soutěž - Woman Handball International League, v sezóně 2008/2009 se ženy představily také v evropském poháru Challenge Cup.


V současnosti máme kolem 115 aktivních hráček a naše členská základna se neustále rozrůstá. Klub rovněž organizuje Jindřichohradeckou školní ligu miniházené - soutěž v podobě turnajů pro děti prvního stupně základních škol.
Předsedkyně klubu:
Ing. Jaroslava Krupicová
tel.: 723 520 104
mail: jar.krupicova@centrum.cz

klubový email: hradec@tjhazenajh.cz


Ženy:

Vedoucí družstva:
Ing. Jaroslava Krupicová
mail: jar.krupicova@centrum.cz

Trenérka:
Iva Jonová
mail: iva.jonova@email.cz


Mladší dorostenky a Starší žákyně

Trenér:
Karel Petržala
mail: kpetrzala@centrum.cz
tel: 607 761 086

Asistentka trenéra:
Dagmar Kubíčková


Mladší žákyně

Trenér:
Libor Loos
mail: l.loos@email.cz
tel: 720 150 364

Asistent trenéra:
Vladimir Khaykelson

Vedoucí týmu:
Radka Camrdová
mail: radkacam@seznam.cz
tel: 725 931 100


Minižákyně

Trenérka:
Lada Špačková
mail: ladaspackova@gmail.com
tel: 777 030 904

Asistent trenérky:
Iva Jonová
mail: iva.jonova@email.cz


Přípravka

Trenérka:
Věra Neidrová
mail: v.michalkova@seznam.cz
tel: 606 608 585

Asistent trenérky:
Marta Vokušová


Šéftrenér pro žákovské kategorie a mladší dorost

Šéftrenér:
Karel Petržala
mail: kpetrzala@centrum.cz
tel: 607 761 086

Sponzoři a dárci

Gazza Sport Erisport Rain Tiskárna JH Deník Penzion Měštan Web4U.cz Fruko-Schulz s.r.o. Videostudio Digital Video Report Jednota ELZY, spol. s r.o. Centrum sportovních cen České Budějovice Swietelsky FAJNpeněženky.cz Česká unie Sportu

Poslední zápas


Žádný zápas se zatím nehrál.

Další zápas


Další zápas zatím není naplánován.