Přeskočit navigaci

Hlavní navigace:


První jarní zápas Jihočeského krajského poháru mladších žaček
12.3.2017

Jarní část sezony 2016/2017 jihočeského krajského poháru mladších žaček zahájila naše děvčata na domácí palubovce výhrou nad Milevskem 20:11 (poločas 10:7).

Sestava:
Smejkalová Julie (brankářka), Klímová Natálie (brankářka), Dvořáková Eliška (1), Dobešová Anna (1), Dvorská Amálka (1), Kvansničková Nikola, Paterová Tereza, Prantlová Kateřina (2), Viktorinová Anna, Camrdová Terezea, Mátlová Leona, Kubínová Barbora (3), Mazánková Adéla (6), Hauserová Valentýna (5), Mischniková Monika (1).

Další zápas sehrají naše mladší žačky v Českých Budějovicích 26. března 2017 od 10:00 hodin.

Fotogalerie:

Všechny články

Sponzoři a dárci

Gazza Sport Erisport Rain Tiskárna JH Deník Penzion Měštan Web4U.cz Fruko-Schulz s.r.o. Videostudio Digital Video Report Jednota ELZY, spol. s r.o. Centrum sportovních cen České Budějovice Swietelsky FAJNpeněženky.cz Česká unie Sportu

Krátké zprávy

Utkání dorostu se Slavií Praha
28.11.2017

se překládají na neděli 3.12.2017 v 13,00hod mladší a v 15,30hod starší dorostenky

Kroužek Míček
14.9.2017

přicházíme s nabídkou pohybových aktivit pro děti od 4 let každý pátek v malé hale od 15hod do 16hod. Přijďte zapojit své děti!

Final4 Českého poháru žen
14.9.2017

opět v Jindřichově Hradci 29.-30.12.2017 :-)), přídavkem turnaj dorostenek

Poslední zápas

29.04.2017, 2. liga žen - západ :

Házená J. Hradec 32
Lokomotiva Č. Budějovice 23

Další zápas


Další zápas zatím není naplánován.


Tabulka

2. liga žen - západ
Název týmuZVRPB
1. Lokomotiva Č. Budějovice 21 16 1 4 33
2. Sokol Písek B 21 16 0 5 32
3. Házená J. Hradec 21 15 0 6 30
4. TJ Slavoj Tachov 21 15 0 6 30
5. TJ Sokol Bělá 21 12 2 7 26
6. Astra Praha 21 12 1 8 25
7. TJ Turnov 21 12 1 8 25
8. Sokol Kobylisy II. B 21 10 0 11 20
9. HK Spartak Ústí n. L. 21 6 0 15 12
10. Sokol Vršovice B 21 3 2 16 8
11. FK Hvězda Cheb 21 3 1 17 7
12. HC Milevsko 21 2 0 19 4

Poslední kolo

Domácí-HostéSkóre
Astra Praha
HK Spartak Ústí n. L.
32:16
HC Milevsko
TJ Turnov
20:17
FK Hvězda Cheb
Sokol Písek B
15:23
Sokol Kobylisy II. B
TJ Sokol Bělá
24:17
Sokol Vršovice B
TJ Slavoj Tachov
25:36
Házená J. Hradec
Lokomotiva Č. Budějovice
32:23

Další kolo

Domácí-HostéDatum
HK Spartak Ústí n. L.
Házená J. Hradec
06.05.2017
18:00
Lokomotiva Č. Budějovice
Sokol Vršovice B
06.05.2017
15:00
TJ Slavoj Tachov
Sokol Kobylisy II. B
07.05.2017
14:00
TJ Sokol Bělá
FK Hvězda Cheb
06.05.2017
11:00
Sokol Písek B
HC Milevsko
07.05.2017
15:00
TJ Turnov
Astra Praha
06.05.2017
16:00