Přeskočit navigaci

Hlavní navigace:


Házená J. Hradec - FK Hvězda Cheb

Házená J. Hradec - FK Hvězda Cheb
30.9.2017

Domácí hráčky v prvním kole rozstřílely Cheb.

Do II. ligy – Západ jsme vstoupily rekordním vítězstvím, když jsme soupeřkám nastřílely 48 gólů.

Házená J. Hradec – FK Hvězda Cheb 48:17 (25:9). Branky: Eliášová 12, A. Jonová 7, Hanzalová 7/1, E. Kovářová 6/4, Jasanská 5, Šuranská 3, Vlková 3, Zahradníková 2, Plucarová 2, Špačková 1 – Čabradová 5/3, Frťalová 4, Pilmajerová 4, Valušová 2, Prokopová 1, Daňková 1. Sedmičky: 6/5:4/3. Vyloučení: 1:4. Žluté karty: 2:1. Rozhodčí: Moravec – Barták, 85 diváků.

Chebu se dařilo držet krok do 5. minuty, kdy nestárnoucí Adéla Pilmajerová snížila na 3:4, ale pak už se rozjel domácí gólový stroj naplno. Následných devět minut přineslo šňůru 10:0 (14: - 14:3) a další průběh byl jenom o tom, jak vysoká bude domácí výhra. Branky J. Hradce padaly nejčastěji z rychlých protiútoků, do nichž vyrážely především Barbora Eliášová a Andrea Jonová. První půli vyhrála Házená JH šestnáctigólovým rozdílem.

Na tempu neubrala ani po změně stran, takže nakonec nastřílela neskutečných 48 branek. „Je to asi rekord,“ nedokázal si vzpomenout nikdo z pamětníků, že by někdy jindřichohradecké házenkářky někomu nasázely takto vysoký počet. Mezi střelkyně se zapsala i jednačtyřicetiletá Lada Špačková, jež se překvapivě objevila v domácí sestavě. Trenérka mini žákyň se do ní vrátila po více než dvou letech. Naposledy se představila 10. května 2015 ještě v I. lize.

Iva Jonová (J. Hradec – trenérka): „Čekala jsem, že vyhrajeme, ale nenapadlo by mě, že dáme osmačtyřicet gólů. Holky hrály od začátku zodpovědně a brzy vzaly taktovku do ruky. Cheb naší obranu popravdě příliš neprověřil, ale taktika pevné defenzívy s využíváním křídel v rychlých útocích nám přesně vycházela. Jsem spokojena s hrou i výsledkem. Všechny hráčky, které byly k dispozici, se dostaly na hřiště. Premiéru mají za sebou i starší dorostenky Adéla Ondřejová a Kristýna Plucarová, které budou družstvo doplňovat, pokud to půjde.“

Fotogalerie:

Všechny články

Sponzoři a dárci

Gazza Sport Erisport Rain Tiskárna JH Deník Penzion Měštan Web4U.cz Fruko-Schulz s.r.o. Videostudio Digital Video Report Jednota ELZY, spol. s r.o. Centrum sportovních cen České Budějovice Swietelsky FAJNpeněženky.cz Česká unie Sportu

Poslední zápas


Žádný zápas se zatím nehrál.

Další zápas


Další zápas zatím není naplánován.