Přeskočit navigaci

Hlavní navigace:


Ženy stále bez porážky na 1. místě 2. ligy žen - západ

Ženy stále bez porážky na 1. místě 2. ligy žen - západ
7.10.2017

V sobotu v podvečer jsme přivítali Lokomotivu České Budějovice. Takzvané Jihočeské derby přineslo pohledný a zajímavý zápas, oba týmy předváděly hezkou házenou. I tentokrát zůstaly body doma, vybojovaly jsme výsledek 33:26 (18:14)

Byl to těžký zápas, bojovalo se od začátku až do samého závěru. Výsledek sice nevypadá na vyrovnaný zápas, ale naše výhra začala být jistá až v závěru utkání, kdy jsme si udělaly větší náskok a konečně se nám ho podařilo udržet. Během zápasu jsme vedly několikrát o 4, o 5 branek, ale soupeřky se o výsledek rvaly a stále dotahovaly.

V prvním poločase jsme měly trochu problémy s bráněním Budějovických hráček. Podle zkušeností z jarního utkání, kdy se nám vyplatilo osobně bránit Annu Dolejšovou, jsem tento obranný systém zvolila i tentokrát, ale bohužel to vedlo k tomu, že jsme v pěti nedokázaly brankoviště ubránit. Po zasunutí obrany se to zlepšilo a do závěru poločasu jsme si vytvořily čtyřbrankový náskok.

Začátek druhého poločasu nám ale nevyšel, soupeřky náš náskok během pár minut smázly a hrálo se zase od začátku. V pravou chvíli se rozchytala Petra Dušková, podařilo se jí několik pěkných zásahů a my jsme mohly jít do rychlých útoků a navýšit skóre v náš prospěch.

Zápas byl rychlý, ale také tvrdý, bylo hodně vylučovaných na obou stranách, ale nás to výrazně neoslabovalo. Holky bojovaly a početní převahu hostujících dokázaly bránit. 
S výsledkem i výkonem jsem spokojená, v každém zápase přijdou okamžiky, kdy se na chvilku poleví, ale zatím se nám daří se z toho vzpamatovat, zabojovat a znovu se dostat do zápasu.

Branky: Bára Eliášová 11, Týna Hanazlová 5, Sabča Jasanská 5, Míša Vlková 4, Andrea Jonová 3, Eliška Kovářová 3, Týna Plucarová 2.

Fotogalerie:

Všechny články

Sponzoři a dárci

Gazza Sport Erisport Rain Tiskárna JH Deník Penzion Měštan Web4U.cz Fruko-Schulz s.r.o. Videostudio Digital Video Report Jednota ELZY, spol. s r.o. Centrum sportovních cen České Budějovice Swietelsky FAJNpeněženky.cz Česká unie Sportu

Poslední zápas


Žádný zápas se zatím nehrál.

Další zápas


Další zápas zatím není naplánován.