Přeskočit navigaci

Hlavní navigace:


Finálový turnaj Českého poháru v J.Hradci

Finálový turnaj Českého poháru v J.Hradci
26.12.2017

Stejně jako v loňském roce i letošní Final4 Českého poháru žen se bude konat v J.Hradci. V pátek 29.12. budou na programu semifinálová utkání žen i doprovodného turnaje starších dorostenek, v sobotu 30.12. pak zápasy o 3.místa a finálová utkání.

Vítězství ve čtvrtfinále a tedy i postup do závěrečního Final4 si vybojovaly aktuálně čtyři nejlepší české týmy nejvyšší soutěže žen - MOL ligy. První semifinále bude soubojem mezi Veselím a Slavií Praha. Druhé semifinále bude reprízou loňského finále Českého poháru, když se utká Most a Poruba, která obhajuje pohárové vítězství. V klubových dresech uvidíme i některé české reprezentantky z nedávno skončeného MS - např. mosteckou Markétu Jeřábkovou, sedmou nejlepší střelkyni mistrovství.

Současně se uskuteční také Vánoční pohár starších dorostenek - oproti loňskému ročníku jeho složení není určeno podle složení turnaje žen, ale turnaje se účastní aktuálně dva nejlepší týmy z 1.ligy st. dorostenek skupiny západ a dva ze skupiny východ. První semifinálové utkání se utká první tým „západu" - DHC Plzeň proti druhému týmu „východu" - Olomouci, obdobně se ve druhém semifinále utká Poruba a Most.

Rozpis Final4
Pátek 29.12.
13:00 dorostenky DHC Plzeň - Zora Olomouc
15:00 dorostenky Sokol Poruba - Baník Most
17:00 ženy Veselí n.M. - Slavia Praha
19:00 ženy DHK Most - DHC Sokol Poruba

Sobota 30.12.
9:30 dorostenky o 3.místo
11:30 dorostenky finále
13:30 ženy o 3.místo
15:30 ženy finále

Vstupné na jeden den je 40Kč, děti zdarma.

Fotogalerie:

Všechny články

Sponzoři a dárci

Gazza Sport Erisport Rain Tiskárna JH Deník Penzion Měštan Web4U.cz Fruko-Schulz s.r.o. Videostudio Digital Video Report Jednota ELZY, spol. s r.o. Centrum sportovních cen České Budějovice Swietelsky FAJNpeněženky.cz Česká unie Sportu

Poslední zápas


Žádný zápas se zatím nehrál.

Další zápas


Další zápas zatím není naplánován.