Přeskočit navigaci

Hlavní navigace:


Český pohár patří Mostu
31.12.2017

Finále Českého poháru žen lépe zvládl tým Mostu, když porazil Slavii 35:26. Most si odváží rovněž trofej za vítězství ve Vánočním poháru starších dorostenek…

.

Druhý den Final4 začal utkáním o třetí místo Vánočního poháru, když se utkaly dva týmy z 1-ligy starších dorostenek skup. východ - Olomouc a Poruba. Poruba zvládla lépe první poločas - 9:6. Brankové manko dokázala Olomouc ve druhém poločase zlikvidovat a lépe zvládla i poslední minuty zápasu, kdy ubránila jednobrankové vítězství 15:14.


Následovalo finále starších dorostenek, kde se utkal první a druhý tým 1.ligy skup. západ. Její podzimní částí Plzeň prošla bez porážky a Most prohrál pouze právě s Plzní. Finálové utkání ale bylo jednoznačnou záležitostí - v polovině prvního poločasu vedly mostecké hráčky již 9:1 a celkově zvítězily 35:11.


Konečné pořadí Vánočního poháru starších dorostenek

1. Most
2. DHC Plzeň
3. Olomouc
4. Poruba

.

Zápas o třetí místo Českého poháru byl soubojem týmů z poloviny tabulky MOL ligy - šestého Veselí a sedmé Poruby. Poruba si nejdříve vybojovala malý náskok 7:5, které ale v polovině prvního poločasu Veselenky sérií branek otočily na 12:8 a od té doby již vedení nepustily. Konečné skóre utkání se nakonec zastavilo na 26:21.


Finále bylo soubojem třetí Slavie Praha a vedoucího týmu MOL ligy - Mostu. Utkání jednoznačně od prvních minut ovládl Most, který první poločas vyhrál 20:12 a celkově 35:26.


Konečné pořadí Českého poháru 2017/2018
1. Most
2. Slavia Praha
3. Veselí n.M.
4. Poruba

Fotogalerie:

Všechny články

Sponzoři a dárci

Gazza Sport Erisport Rain Tiskárna JH Deník Penzion Měštan Web4U.cz Fruko-Schulz s.r.o. Videostudio Digital Video Report Jednota ELZY, spol. s r.o. Centrum sportovních cen České Budějovice Swietelsky FAJNpeněženky.cz Česká unie Sportu

Poslední zápas


Žádný zápas se zatím nehrál.

Další zápas


Další zápas zatím není naplánován.