1. LIGA ŽEN 16.9.2023 - Házená Jindřichův Hradec / Lions Hostivice

31:31 (14:17) "První ligový zápas žen nám sice nepřinesl plný počet bodů, ale vzhledem k průběhu celého utkání jsme za jeden bod rády.... Od začátku zápasu jsme prohrávaly, během první půle se nám podařilo asi třikrát vyrovnat skóre, ale do vedení jsme se nedostaly. Nefungovala nám úplně obrana a také jsme zahodily dost jasných střeleckých šancí. Koncem první půle jsme dokonce prohrávaly až o čtyři branky. Do druhého poločasu jsme nastoupily s deficitem třech branek a skoro celý poločas nám trvalo, než jsme dokázaly stav vyrovnat. Stále jsme se potkaly s nedůraznou obranou a medailo se nám proměňovat střelecké šance. Do vedení jsme se za celé utkání dostaly až v 58 minutě, ale po pár vteřinách bylo opět vyrovnáno. V hektickém a tvrdém závěru utkání se nám podařilo uhájit alespoň remízu. Za bojovnost v posledních pěti minutách musím holky pochválit, stáhly jsme vedení hostujících vstřelením třech branek v řadě a v obraně jsme doslova hrály, jako o život. První bod letošní sezóny byl opravdu vydřený..... Radost ze zisku bodu kazí zranění, která se v dnešním zápase stala. Bohužel ke konci první půle utrpěla velmi ošklivé zranění prstu hostující hráčka a v posledních pěti minutách si bolestivě poranila koleno naše střední spojka....Oběma hráčkám přejeme, aby se brzy zotavily. Fanouškům děkujeme za podporu a povzbuzování."