top of page

1. LIGA ŽEN 3.12.2022 - Jiskra Havlíčkův Brod / Házená Jindřichův Hradec

25:28 (11:12)

"V Havlíčkově Brodě zasloužená výhra! Sice výsledek nevypadá úplně jednoznačně, ale až na jeden úsek zápasu, kdy nás v první půlce domácí přehráli o 3 branky, jsme Havlbrodské hráčky přehrávaly. Herně jsme byly lepší, hrály jsme rychlou házenou s rychlými přechody do útoku. To, že skóre není úplně vysoké, jak bychom si přály, jsme si zavinily ztrátami balónu, kterých bylo zbytečně moc a také několika neproměněnými šancemi. Celé utkání ale holky bojovaly a body jsou zasloužené.

Moc děkuji holkám za podzimní část sezóny, která se nám velmi vydařila, i když v některých utkáních jsem úplně spokojená nebyla, ale tolik bodů za podzim jsme nikdy neměly, takže z celkového pohledu super vydařený podzim."

Iva Jónová, trenérka


HRÁČSKÁ SOUPISKA

Dušková Petra, Hauserová Valentýna 4/0, Loskotová Karolína 1/0, Frühaufová Lucie 4/0, Vlková Michaela 3/0, Tržilová Natálie, Březinová Simona 2" 2/0, Reisnerová Kateřina, Ošívková Monika 1/0, Coufalová Kristýna 2" 3/0, Zahradníková Gabriela 2" 6/5, Kovářová Tereza, Jonová Andrea, Rytířová Aneta 1/0, Jasanská Sabina 3/0
záložka modrá mini.gif
DLE KATEGORIÍ
bottom of page