top of page

1. LIGA DOROSTENKY

Celkem 8 bodů vybojovali naše dorostenky v posledních 2 víkendech a pořád jsou v bojích o medaile.

Minulý týden v sobotu 23.3. jsme odjeli na západ republiky do Chebu.


1. Liga mladší dorostenky - Hvězda Cheb / J.Hradec 22 : 31

Ačkoliv jsme jeli na palubovku posledního celku ligy pro povinné body, bohužel 40 minut jsme tahali v tomto utkání za kratší konec a nebylo nám moc do zpěvu. Až ve 41 minutě jsme protrhli hroznou nemohoucnost a nakonec jsme převalili vítězství na naší stranu.

Branky: Coufalová Z. 8/1, Dvořáková A. 6, Mátlová L., Camrdová T. po 4, Dobešová A., Dvořáková E. po 3, Vokušová M. 2, Picková V.1

Z Chebu jsme přejeli ještě do Prahy, kde jsme hráli další zápas a sice v:


1. lize starších dorostenek - Sokol Kobylisy / J.Hradec 26 : 37

I v Praze na nás čekalo poslední družstvo 1. ligy starších dorostenek. Tady jsme si již věřili daleko více a nedovolili jsme domácím nějak výrazněji zkomplikovat zápas. V celku nám vycházelo všechno, snažili jsme se o nácvik sehraných akcí, dařilo se nám v rychlých přechodech.

Branky: Coufalová K. 10 /3, Hauserová V. , Kalajová R. po 7, Viktorínová A. 4, Loskotová K. 3, Coufalová Z. a Camrdová T. po 2, Dobešová A., Dvořáková A. po 1


Tuto neděli 3.4. jsme přivítali na naší palubovce další týmy ze spodní části tabulky.

1. Liga mladší dorostenky - J.Hradec / HBC Strakonice 39 : 30

Jihočeské derby bylo od začátku v naší režii, děvčata hrála dobře , sice jsme si neodpustili trochu polevit v druhé části hry, ale výsledek jsme měli pořád pod kontrolou. Potěšujícím faktem bylo, že se do listiny střelců zapsaly všechny hráčky, které byly na střídačce.

Branky: Coufalová Z. 9/1, Dobešová A. 8, Mátlová L. 5, Camrdová T., Vokušová M. po 4, Dvořáková A. 3, Dvorská A., Dvořáková E. po 2, Hemberová L., Picková V. po 1.

1. Liga starší dorostenky - J.Hradec / Lázně Kynžvart 35 : 17

Tady si děvčata opravdu zahrála s velkou chutí , vyzkoušela si vše, co bylo třeba a nepolevila až do poslední minuty. Střelecky se dařilo jako vždy Valentýně Hauserové, ale vzorný výkon zde odevzdaly všechny hráčky staršího dorostu.

Branky: Hauserová V. 10, Coufalová K. 9/4, Viktorínová A., Kalajová R. po 5, Loskotová K., Dvořáková A., Coufalová Z., Camrdová T., Picková V., Vokušová M. po 1


Karel Petržala, trenér


Comentários


záložka modrá mini.gif
DLE KATEGORIÍ
bottom of page