1. LIGA DOROSTENKY 20.2.2022 - DHC Slávia Praha / Házená Jindřichův Hradec

Starší dorostenky 29:27 (18:14)

"Jeden z nejtěžších zápasů hned na začátek jarních odvet. Začátek se pro nás nevyvíjel moc dobře, prohrávali jsme 9:4, v tu chvíli jako by si holky vzpomněly na podzimní bojovnost a začaly slávistkám pomalu zatápět a dotáhly to na rozdíl jedné branky. Nicméně v poločase jsme bohužel znovu prohrávali o 4 branky. V druhé půli jsme znovu zabojovali a dokonce jsme šli do vedení. Minutu před koncem domácí vyrovnali na 27:27. Chtěli jsme strhnout vítězství na svou stranu, ale udělali jsme dvě hrubé chyby a nakonec jsme prohráli o dvě branky. Každopádně holkám patří veliký dík a odbiv za bojovnost a krásnou házenou. Střelecky a bojovností excelovala Týna Coufalová".

Karel Petržala, trenér

HRÁČSKÁ SOUPISKA

Mladší dorostenky 37 : 23 (17:13)

"Tento zápas měl být třešničkou na dortu, protože hrál první tým s druhým. Bohužel tento zápas byl ovlivněn dvěma aspekty, přestupem jedné z našich nejlepších hráček, právě do Slavie a nepřítomností brankařky, která bohužel zůstala v karanténě. A to byl veliký problém, i když výpomoc ze starších žaček se snažila jak mohla, přeci jen 1. liga byla na ni velké sousto. Přesto veliký dík, za to že s námi do toho šla. Krok s domácími jsme drželi až do stavu 11:10, pak přišlo pár chyb a bylo po zápase. Domácí to nahodilo a pak už diktovali hru jen oni. Na naší straně po vzoru své sestry bojovala až dokonce Zuzka Coufalová".