1. LIGA DOROSTENKY 8.4. a 10.4.2022 - HC Háje Praha / Házená Jindřichův Hradec

Mladší dorostenky 27:27 (12:13)

"Na předehrávané páteční utkání jsme jeli na palubovku na Háje. Měl to být pohodový zápas se soupeřem z dolní části tabulky. Bohužel opak byl pravdou, jak to bývá v poslední době u slabších soupeřů, dochází hned na začátku k podcenění a pak je to už jenom boj a nervy. I tady jsme z počátku prohrávali, nicméně v druhé části poločasu se nám podařilo převzít vedení. V druhém poločase to byla jedním slovem přetahovaná, ve které měli hlavní slovo bohužel rozhodčí a jejich nesmyslné výroky. No a k tomu se přidala naše nezodpovědnost ve hře a tak nakonec jsme vezli z Prahy jen jeden bod. Pochvalu zaslouží Anička Dobešová, která celý zápas držela náš prapor a zatížila konto soupeře 11 brankami".

Karel Petržala, trenér

Starší dorostenky 18:32 (9:12)

I v tomto zápase s výrazně slabším soupeřem jsme nezačali dobře a domácí vedli a drželi se až do stavu 9 : 9. Až 4 minuty před koncem jsme konečně zabrali a pomalu jsme soupeřkám utíkali. Nakonec jsme si zahráli s chutí a radostí, do listiny střelců se zapsaly všechny hračky i ze střídačky. Hnacím motorem v tomto utkání byla určitě dvojice Hauserová – Coufalová K., ale pochvalu tentokrát zaslouží všechny.