1. LIGA ŽEN 1.10.2022 - Házená Jindřichův Hradec / SHK Kunovice

27:26 (12:13)

"Sobotní první domácí zápas žen nabídl pěknou, rychlou a hlavně napínavou házenou. Výborně jsme začaly, šly jsme dvěma rychlými útoky do vedení 2:0, třetí rychlý útok bohužel odnesla tyčka branky. Tímto jsme se pěkně uvedly a dostalo nás to do zápasu. Kunovice jsou ale velmi kvalitní mladý tým, hrály rychle, při střelbě se téměř nemýlily a tak náš náskok brzy snížily. Celý zápas se hrálo téměř vyrovnaně. V prvním poločase nám sice soupeřky na chvíli utekly o 3 branky, ale dokázaly jsme do poločasu snížit na rozdíl 1 branky a hned v úvodu druhé půle jsme náskok soupeřek smazaly. Toto utkání bylo z naší strany o velkém soustředění hlavně v obraně, každé naše zaváhání bylo potrestáno. Hrály jsme ale dobře i v útoku, vytvořily jsme si více šancí, než jsme proměnily, ale i přesto jsme do posledních minut držely vyrovnaný stav. Vítěznou branku jsme vstřelily asi 5 vteřin před koncem. Byla to krásná výhra a hodně zasloužená, holky to odmakaly a body si zasloužily. Moc jim děkuji za super vybojovaný zápas."