1. LIGA ŽEN 18.9.2022 - SKUP Olomouc / Házená Jindřichův Hradec

21:41 (10:22)

"Dnešní výkon byl na jedničku. Vyšel nám neskutečně začátek, kdy jsme už ve 3 minutě vedli 4:0 a v tomto rytmu jsme pokračovaly celý poločas, který jsme vyhrály o 12 branek. Dobře fungovala obrana a to nám umožnilo hrát rychle dopředu, což je naše velká zbraň. Domácí hráčky to nevzdávaly, ale bylo patrné, že je náš nástup do utkání dost zaskočil. Ve druhé půlce už se nehrálo v tak vysokém tempu, ale až na pár momentů jsme vůbec nepolevily v tlaku na domácí branku. V poli se vystřídala celá lavička. Je super, že můžeme střídat na všech postech a umožnit všem, aby do zápasu zasáhly. Zvlášť musím vyzdvihnout výkon brankářek, protože kvůli absenci našich brankářek s námi do Olomouce cestovaly dorostenky Klára Moravcová a Natálie Klímová a obě podaly parádní výkon. Hodně toho chytly, obě dokonce 7m hody a hlavně se nebály zapojit se do hry a přihrávat do rychlých útoků. Oběma moc děkuji a samozřejmě pochvala celému týmu."