1. LIGA ŽEN - 22.10.2022 Tatran Bohunice / Házená Jindřichův Hradec

25:28 (15:14)

"Zápas s Bohunicemi nepřinesl moc pěknou házenou. Od obou týmů to byla spíš taková silová, urputná házená, na góly jsme se docela nadřely. Od začátku se hrálo vyrovnaně, ale většinu času jsme dotahovaly my, domácí se neustále držely jedno až dvoubrankový náskok. Do šatny jsme šly o poločase za stavu 15:14, kdy poslední gól první půlky padl z 9 m hodu po posledním hvizdu. Druhá půlka se hrála za vyrovnaného stavu do 16 minuty, pak jsme konečně strhly zápas na svoji stranu, postupně jsme šly do vedení až o 4 branky. Napomohla tomu trochu lepší obrana a hlavně s každým naším gólem jsme cítily, že už to konečně půjde a hrálo se klidněji, trpělivěji. Nebylo to k tomu hnát se dopředu a riskovat. Závěr nám tentokrát vyšel. Opět děkuji brankařkám dorostenek, které s námi tentokrát cestovaly, aby nahradily zraněnou Kateřinu Reisnerovou."