1. LIGA ŽEN 25.2.2023 - TJ Sokol Kobylisy II. / Házená Jindřichův Hradec

Aktualizováno: 27. 2. 2023

20:32 (11:16)

"Z prvního venkovního utkání, které jsme odehrály v Praze proti Sokolu Kobylisy II. jsme se vrátily se ziskem 2 bodů. Dnešní utkání bylo po prvních dvou těžkých zápasech doma trochu "odměnou" pro nás všechny. Zpočátku jsme sice na palubovce Vršovic, kde se utkání odehrálo, nepůsobily úplně suverénně. Prvních 12 minut se hrálo vyrovnaně, domácí hráčky až příliš snadno proměňovaly střelecké šance a my jsme jich naopak několik neproměnily. Zvrat v utkání přišel zhruba mezi 13 a 20 minnutou, kdy se nám povedlo sedmkrát v řadě skórovat. Vytvořily jsme si slušný náskok a dostaly se do herní pohody. Do druhé půle jsme šly s náskokem pěti branek a postupně jsme skóre zvyšovaly. V zápase si tentokrát dostatečně zahrály všechny hráčky z lavičky, za což jsem hodně ráda. Po dvou těžkých utkáních doma si holky tuto trochu snazší výhru zasloužily. Moc jim děkuji a gratuluji. Super si vedla v brance Káťa Reisnerová, tentokrát naše jediná brankářka."