1. LIGA ŽEN 5.1.2022 Házená Jindřichův Hradec / Sokol Vršovice

29:30 (15:13)

"V sobotním utkání jsme vyloženě nezvládly konec. Od začátku jsme si držely těsné vedení o jednu, dvě branky. Nejvíce jsme dokázaly odskočit v první půli o 3 branky. Druhý poločas měl stejný průběh. Ještě v 52 minutě jsme vedly 27:24, ale náskok jsme dlouho neudržely. Nejhorší úsek utkání přišel v posledních pěti, kdy jsme se vlastními chybami o vedení připravily. Neproměněné šance a dvě ztráty míče znamenaly tři branky za sebou v naší síti a utkání se otočilo ve prospěch soupeřek. V poslední minutě jsme už jen stačily zkorigovat utkání na konečných 29:30. Herně jsme horší nebyly, ale soupeřky tentokrát měly lepší úspěšnost. Největší problém nám v tomto zápase dělalo proměňování šancí, Vršovická brankářka nám chytla několik vyložených brankových šancí, nedaly jsme i dvě sedmičky. Problém jsme měly také s přesilovkami, které nám nevycházely. Nezbývá, než se z dnešního zápasu poučit a jít dál."