1. LIGA ŽEN 7.5.2022 - Tatran Bohunice / Házená Jindřichův Hradec

25:26 (16:16) Naše ženy vybojovaly další body. K předposlednímu utkání jsme cestovaly do Bohunic. Čekal nás soupeř, se kterým nemáme dobrou bilanci. Naposledy jsme s ním prohrály doma a navíc na jeho půdě se nám nikdy dobře nehraje. Navíc bohunickým se letošní jaro také velmi daří, několik kol za sebou jedou bez prohry, tak že bylo jasné, že se budou o body hodně rvát.... Bylo to tak doslova. Zápas byl celých 60 minut téměř vyrovnaný, do většího vedení, ale pouze o tři branky, se dostaly domácí na několik minut v prvním poločase, ale náskok jsme do půlky vyrovnaly. Ve druhém poločase se hrálo stejně, střídaly jsme se ve vedení, až koncem utkání jsme si vybojovaly větší náskok, o 3 branky. Ten stačily domácí pouze snížit, když po červené kartě na Týnu Plucarovou vzápětí rozhodčí vyloučily na naší straně Míšu Vlkovou a poslední dvě minuty se hrálo 5 proti 5... Utkání bylo hodně tvrdé a hodně fyzicky náročné, hlavně v obraně. Holky ale zamakaly, ikdyž nás bylo málo (na střídání byly pouze dvě hráčky), takže holky nechaly na hřišti doslova všechny síly. Všem moc děkuji a gratuluji..... Mám velkou radost, jak se nám daří.