1. LIGA ŽEN 7.5.2023 - Sokol Vršovice / Házená Jindřichův Hradec

26:32 (12:16)

"V posledním utkání ženy nezklamaly a v pohodě vyhrály nad Vršovicemi 32:26. Zápas už nemohl nic na našem postavení v tabulce změnit, ale přesto jsme chtěly s Vršovicemi vyhrát. Nejen, abychom jim vrátily trochu nešťastnou prohru v podzimní části na domácí palubovce, ale hlavně, že jsme si nechtěly pokazit úspěšnou jarní část sezóny. Měly jsme vynikající nástup, dobře jsme bránily a domácím jsme během 14 minut nastřílely 11 branek, většinou z rychlých útoků. Do poločasu se ale domácí hráčky rozehrály a náš náskok upravily na 12:16 v náš prospěch. Začátek druhé půle byl stejně povedený, hrálo se stále hodně rychle, místy to byl jeden rychlý přechod do útoku za druhým. Tempo zápasu nepolevilo ani celý druhý poločas. Oba týmy hrály doslova s vypětím všech sil. Nadřely se nejen hráčky, ale i brankářky obou týmů. Všechny předvedly několik krásných zákroků a vynikajícími výkony zlikvidovaly spoustu jasných šancí, kterých v tomto rychlém utkání bylo opravdu hodně. Trochu negativní na utkání bylo zbytečně hodně dvouminutových trestů. Zejména v závěru zápasu se nám to trochu vymstilo, když jsme hrály v oslabení a v zápětí ve dvounásobném oslabení a domácí nám vstřelily pár branek, čímž snížily náš velký náskok. Přesto jsme byly všechny po zápase velmi spokojeny, že jsme poslední utkání takto zvládly.

Holky si rozhodně zaslouží velkou gratulaci a poděkování za celou sezónu!"