top of page

1. liga - ženy 26.9.21 Házená J. Hradec / Jiskra Havl. Brod

28:22 (13:2)

"Po trápení s Vršovicemi jsme tentokrát vlítli do zápasu odhodláni nedat svou kůži zadarmo. Naše snaha byla podpořena velice dobou obranou, za kterou v klidu likvidovala střely děvčat z Havl. Brodu Petra Dušková. Soupeřky svou první branku vstřelily až ve 13 minutě, kdy snížily na 6 : 1. Ale naše děvčata nepovolila a dál zatěžovala konto hostí až do stavu 12 : 1, poločas jsme tak vyhráli neuvěřitelných 13:2. I v druhém poločase jsme si drželi stejnou pohodu a soupeřkám jsme dovolili skórovat až ve chvíli, kdy jsme dali příležitost mladým hráčkám z lavičky. Holky si vytvořily hodně šancí po hezkých akcích, ale bohužel je neproměnily. Každopádně radost z vítězství byla veliká. Vyzvedl bych výkon Míši Vlkové, která hrála opravdu ve velké pohodě jak v útoku, tak v obraně. Pochvala patří ale celému družstvu."