top of page

1. liga ženy 5.9.2021 - Házená J. Hradec / HC Kunovice

27:29 (12:15)

"Vůbec nám nevyšel začátek, soupeřky nastoupily s daleko větší chutí, nebo alespoň jejich herní projev tomu odpovídal. Vedení se družstvo Kunovic ujalo ve druhé minutě, v páté minutě jsme si brali time za stavu 1:5, .... ani ten však nepomohl. Nedůrazně jsme bránili, nedařilo se nám střelecky. Druhou branku jsme dali až v desáté minutě. Ke zvratu došlo po vyfaulování hostující hráčky, která po tvrdém zákroku na naši hráčku obdržela červenou. Mj. tato hráčka patřila k nejlepším v sestavě soupeře. To nám dost pomohlo a konečně jsme začali stahovat náskok, který byl už šestibrankový. Konec první poloviny zápasu byl o tři góly, nebylo nic ztraceno. Ve druhé půli naše obrana výrazně zabrala, to nás povzbudilo a ve 37 minutě jsme šli dokonce do dvoubrankového vedení, které jsme si bohužel dlouho neudrželi. Zbytečně jsme chybovali v útočné fázi, nepřesná střelba, ztráta balónů, chyběla střelba z dálky. Ještě v 54 minutě jsme hráli vyrovnaně, pak už byly úspěšnější soupeřky. Musím ale pochválit holky, že zápas nevzdaly a dokázaly otočit hodně nepříznivé skóre a dostat se zpět do zápasu. Bylo to těžké utkání, kdy soupeř hraje tvrdou rychlou hru. Prohráli jsme si to hlavně nepřesným a nedůrazným zakončováním šancí a pak technickými chybami..."