top of page

PŘÍPRAVA ŽEN NA NOVOU SEZÓNU

Tým žen Házené J. Hradec zahájil přípravu na novou sezónu 6. 8. 2018 kondiční přípravou v parku a poté jsme se přesunuly do haly. Snažíme se stabilizovat sestavu, ve které došlo letos k velikým změnám.

V sezóně 2018/2019 za nás nenastoupí Barbora Eliášová, Barbora Šuranská a Anna Voldánová (rozhodly se ukončit aktivní hráčskou kariéru). Nenastoupí ani Andrea Jonová, která se připravuje na mateřské povinnosti a bohužel další vekou ztrátou je zranění Petry Duškové, která si o prázdninách zlomila nohu a na podzim je zcela vyřazena.

Naopak náš kádr posílí tři hráčky z Loko Č. Budějovice (Anna Dolejšová, Zuzana Hondlíková a Hana Formánková), kterým se domlouvá hostování, oslovili jsme i pár hráček ze Žirovnice, které už nemají v Žirovnice možnost hrát. Posily jsme hledaly i v našem „béčku“, pomoc nám přislíbily Barbora Uxová, Šárka Michalová a Erika Doanová.

Po zranění se do týmu vrací Eliška Kovářová a návrat přislíbila i Kateřina Dohnalová, které se ještě musí chvilku rozehrávat, než budou moci nastoupit.

Ze starších dorostenek nás doplní Kristýna Plucarová, Adéla Ondřejová, Natálie Tržilová a Aneta Rytířová. Když bude potřeba, budeme oslovovat další dorostenky.

Konečnou sestavu zveřejníme později.

První přípravné zápasy odehrají ženy v neděli 2. 9. 2018 na turnaji v Pardubicích. Jejich soupeři budou Vršovice Praha, Pardubice, Ústí nad Labem a Velké Meziříčí.

K dalšímu utkání nastoupíme ve středu 5. 9. 2018 proti Lokomotivě Č. Budějovice. Je to utkání Českého poháru, které předehráváme.

Přípravu zakončíme domácím turnajem Novadomus Cup 2018, který se hraje o víkendu 8. -9. 9. 2018 v domácí hale.

I.J.

záložka modrá mini.gif
DLE KATEGORIÍ
bottom of page