Vysoká výhra v Milevsku

15.10.2018

Starší žačky v sobotu získaly další body, tentokrát v Milevsku. Chybělo málo a byla tam čtyřicítka, vyhráli jsme vysoko 39:15 (7:22). 

 

Začátek zápasu byl z naší strany dost nesoustředěný, zbytečně jsme chybovali v obraně, tak že jsme Milevským dovolili několik gólů, které si myslím byly zbytečné, ale pak už se holky rozjely. 

Hrály rychle dopředu, dávali jsme góly především z první a druhé vlny a na postavenou obranu jsme si zkoušeli kombinace, které se učíme v tréninku. Především v prvním poločase to byla fakt paráda se na holky dívat, nastříleli za poločas  skóre 22:7.

Ve druhé polovině už jsme takové skóre nenahráli, bylo to nejspíš tím, že nás nic netlačilo, měli jsme nahráno, holky si dovolily víc riskovat, chtěly získávat balóny pro rychlý útok,  improvizovaly v útočných akcích, což někdy nevyšlo a  polevili jsme i na obraně. Hodně branek nám dala Milevská pivotka, protože jsme hráli dost vysunutou obranu a dávali jsme jí velký prostor k pohybu. 

Ale i tak to byla paráda a holky si v pohodě a s radostí zahrály. 

 

Naše sestava: Camrdová Tereza 3/1, Paterová Tereza 1, Dvorská Amálie,  Mazánková Adéla 5, Mátlová Leona 5/1, Klímová Natálie, Dvořáková Eliška 2, Dobešová Anna 9/1, Coufalová Zuzana 7/2, Kvasničková Nikola 1, Vokušová Michaela 6.

 

Odkaz na zápis zápasu:  http://jksh.chf.cz/match_report.aspx?id=63776&cmpid=1520

 

 

 

 

Sdílet na Facebooku
Please reload

Please reload

DLE KATEGORIÍ
Please reload

NEJNOVĚJŠÍ
JH.gif
mšmt.jpg
jednota2.gif
rain-tiskarna.gif
jč kraj.jpg
fruko.gif
tecnocap.gif
čsh.gif
gazza-sport.gif
arservis.gif
cus.jpg
prantl.gif
centrum-sportovnich-cen.gif

Sledujte nás na facebooku 

  • Facebook Social Icon