Čtyřicítku na střílely starší žačky Milevsku


Starší žačky v sobotu Milevské soupeřky moc nešetřily. Vedení se ujaly hned v prvních minutách utkání. Během prvních 16 minut pustily Milevské občas ke skórování, ale druhá půlka prvního poločasu už byla s nulou na našem kontě. Od 16 min. jsme nedostali branku, zato do soupeřovi jsme jich nandali 7.

Druhý poločas byl obdobný, naposledy se Milevské hráčky trefily v 12 minutě, pak už jsem střílely jen my. Holky byly při chuti, padalo jim to tam, radost koukat :). Zápas nakonec skončil vysokým rozdílem 41:12 pro domácí.

Střelecky se výborně dařilo všem spojkám Leoně Mátlové, Zuzce Coufalové a Míše Vokušové.

Na postu pravé spojky si také zahrála Eliška Dvořáková, která je standardně pivot. Hru spojky zvládla skvěle. Na jejím postu ji střídala naše nová spoluhráčka Eliška Bláhová, která přestoupila ze Žirovnice.

V brance se opět na několik minut objevila naše druhá, náhradní, brankářka Tereza Camrdová a chytla si i dvě sedmičky, super :).

Svůj rekord si nastřílela i Nikča Kvasničková, která dala 4 branky a dvakrát se také trefila Anička Dvořáková, která naši sestavu doplnila z mladších žaček.

V tomto utkání jsme opět nastoupili bez Aničky Dobešové, Terezy Paterové a Ádi Mazánkové, snad už příští týden, kdy jedeme do Písku, budou všechny hrát.

Naše sestava: Dvořáková Anička (MŽ) 2, Camrdová Tereza 4, Dvorská Amálie, Mátlová Leona 10, Klímová Natka , Dvořáková Eliška 8/1, Coufalová Zuzana 7, Kvasničková Nikola 4, Bláhová Eliška 1, Vokušová Míša 5.

I.J.

DLE KATEGORIÍ
NEJNOVĚJŠÍ
JH.gif
mšmt.jpg
jednota2.gif
rain-tiskarna.gif
jč kraj.jpg
fruko.gif
tecnocap.gif
čsh.gif
gazza-sport.gif
arservis.gif
cus.jpg
prantl.gif
centrum-sportovnich-cen.gif

Sledujte nás na facebooku 

  • Facebook Social Icon