Poslední zápasy SŽ v Písku

Starší žačky zakončily letošní sezónu dohrávkou zápasů Krajského přeboru v Písku.

K dohrávce cestovaly ve čtvrtek hned po škole a čekalo je opravdu náročné odpoledne, s menší přestávkou odehrály oba zápasy po sobě.

K prvnímu utkání nastoupily pro Píseckému "béčku".

Vůbec jsme si nevěřili, že uhrajeme takový výsledek, jakého jsme dosáhli. V žákovské lize jsme se s Pískem B docela trápili, a tak jsme k zápasu nastoupili s patřičným respektem. Ovšem holky vzaly Píseckou branku doslova útokem, a tak během prvních deseti minut bylo téměř jasné, jak se bude zápas vyvíjet. Holkám z Písku jsme doslova vzali vítr z plachet, přestalo se jim dařit, nevycházelo jim téměř nic a zápas tak trochu odevzdaly.

Druhé utkání už bylo o dost těžší, Písek A je velmi kvalitní soupeř, ještě nikdy jsme je neporazili. Nejspíš díky prvnímu povedenému utkání se nám i v tomto zápase docela dařilo. Nenechali jsme domácí odskočit, stále jsme drželi vyrovnaný stav, pouze občas se stav přiklonil na jednu, nebo na druhou stranu. O naší prohře nakonec rozhodly neproměněné sedmičky. Byly celkem čtyři a také chyby na středu obrany. Tam nás doslova rozsekala Písecká střeďačka Hosnédlová, které jak podle šablony procházela naší obranou a dala nám celkem 11 branek. Ať jsme zkoušeli kohokoli do obrany proti ní, žádná z holek si s ní neporadila.

Byla to škoda, že se nám nepovedla alespoň remíza, holky by si ji za bojovnost a snahu zasloužily.

Písek B - Házená J. Hradec 15:35 (6:15)

Branky domácí: Flašková 4, Řezáčová 2, Kaššáková 3/1, Piksová 1/1, Kozúková 4/2, Bláhová 1.

Branky hostí: Dvorská 1, Mazánková 5, Mátlová 4, Dvořáková E. 3, Dobešová 4, Coufalová Z. 9, Hauserová V. 7/1, Vokušová 2.

Písek A - Házená J. Hradec 26:24 (14:13)

Branky domácí: Jiříková 1, Hosnedlová 11, Hachová 7/6, Ondruchová 5, Kadlecová 2.

Branky hosté: Mazánková 6/1, Mátlová 4, Dvořáková E. 2, Dobešová 4, Coufalová Z. 5/1, Hauserová V. 3/1.

Podle předběžných propočtů by starší žačky měly skončit v Krajském přeboru na 3. místě, ale tabulka ještě není doplněná, tak budeme čekat, jak to dopadne, jestli jsme počítali dobře.

I. J.

záložka modrá mini.gif
DLE KATEGORIÍ
záložka modrá mini.gif
NEJNOVĚJŠÍ