top of page

Poslední zápasy SŽ v Písku

Starší žačky zakončily letošní sezónu dohrávkou zápasů Krajského přeboru v Písku.

K dohrávce cestovaly ve čtvrtek hned po škole a čekalo je opravdu náročné odpoledne, s menší přestávkou odehrály oba zápasy po sobě.

K prvnímu utkání nastoupily pro Píseckému "béčku".

Vůbec jsme si nevěřili, že uhrajeme takový výsledek, jakého jsme dosáhli. V žákovské lize jsme se s Pískem B docela trápili, a tak jsme k zápasu nastoupili s patřičným respektem. Ovšem holky vzaly Píseckou branku doslova útokem, a tak během prvních deseti minut bylo téměř jasné, jak se bude zápas vyvíjet. Holkám z Písku jsme doslova vzali vítr z plachet, přestalo se jim dařit, nevycházelo jim téměř nic a zápas tak trochu odevzdaly.

Druhé utkání už bylo o dost těžší, Písek A je velmi kvalitní soupeř, ještě nikdy jsme je neporazili. Nejspíš díky prvnímu povedenému utkání se nám i v tomto zápase docela dařilo. Nenechali jsme domácí odskočit, stále jsme drželi vyrovnaný stav, pouze občas se stav přiklonil na jednu, nebo na druhou stranu. O naší prohře nakonec rozhodly neproměněné sedmičky. Byly celkem čtyři a také chyby na středu obrany. Tam nás doslova rozsekala Písecká střeďačka Hosnédlová, které jak podle šablony procházela naší obranou a dala nám celkem 11 branek. Ať jsme zkoušeli kohokoli do obrany proti ní, žádná z holek si s ní neporadila.

Byla to škoda, že se nám nepovedla alespoň remíza, holky by si ji za bojovnost a snahu zasloužily.

Písek B - Házená J. Hradec 15:35 (6:15)

Branky domácí: Flašková 4, Řezáčová 2, Kaššáková 3/1, Piksová 1/1, Kozúková 4/2, Bláhová 1.

Branky hostí: Dvorská 1, Mazánková 5, Mátlová 4, Dvořáková E. 3, Dobešová 4, Coufalová Z. 9, Hauserová V. 7/1, Vokušová 2.

Písek A - Házená J. Hradec 26:24 (14:13)

Branky domácí: Jiříková 1, Hosnedlová 11, Hachová 7/6, Ondruchová 5, Kadlecová 2.

Branky hosté: Mazánková 6/1, Mátlová 4, Dvořáková E. 2, Dobešová 4, Coufalová Z. 5/1, Hauserová V. 3/1.

Podle předběžných propočtů by starší žačky měly skončit v Krajském přeboru na 3. místě, ale tabulka ještě není doplněná, tak budeme čekat, jak to dopadne, jestli jsme počítali dobře.

I. J.

záložka modrá mini.gif
DLE KATEGORIÍ
bottom of page