top of page

Český pohár žen


Ve středu 11. 9. 2019 sehrály ženy odložené utkání Českého poháru.

Střetly se s Velkým Meziříčím, které vyšlo vítězně z minulého kola, kde hráli proti DHK Pardubice.

Velké Meziříčí – Házená J. Hradec 22:26 (11:11)

Do Velkého Meziříčí jsme odcestovali s užším kádrem, než jsme hráli o víkendu na domácím turnaji. Bylo to hlavně způsobeno tím, že se hrálo ve všední den a některé hráčky to z různých důvodů nestihly.

Utkání bylo od začátku vyrovnané, spíše se dostávali do vedení domácí hráčky, my jsme stále dotahovali. Poločas skončil 11:11 a tak se ve druhé půli hrálo opět od začátku.

Ani ve druhém poločase se nám nepodařilo zápas strhnout na naši stranu. Do vedení jsme se dostali na chvilku až v polovině druhého poločasu, ale domácí se stále drželi, ještě ve 24 minutě byl stav vyrovnaný. Pak se ale 2x parádně trefila z levé spojky Simona Březinová a konečně jsme šli do vedení o 2 branky. To nás nakoplo, hra se zrychlila, zlepšila se obrana a podařilo se nám jít do rychlého útoku, čímž jsme nakonec skóre upravili na rozdíl 4 branek.

Naše sestava:

Petra Dušková br., Markéta Kocarová br. – Zahradníková G. 6/3, Březinová S. 5, Fruhaufová L. 5, Jasanská S. 3/1, Plucarová K. 2, Jírová B. 2, Dolejšová T. 1, Lovětínská M. 1, Rytířová A. 1.

http://www.zeny.chf.cz/match_report.aspx?id=70079&cmpid=66

Další zápas hrají ženy v neděli v Havlíčkově Brode od 14h.

I.J.

záložka modrá mini.gif
DLE KATEGORIÍ
bottom of page