top of page

Body doma nezůstaly

Házená Jindřichův Hradec - SHK Kunovice 38:40 (19:18)

V sobotu nastoupily ženy k prvnímu domácímu zápasu. Na své palubovce přivítaly hráčky

SHK Kunovice. Očekával se zápas vyrovnaný a tvrdý.

Sobotní zápas však byla doslova přestřelka o čemž vypovídá výsledek zápasu 38:40 (19:18).

Ani jedna z obran nefungovala tak, jak by měla. A v útoku jsme udělali až moc chyb a každá ztráta balónu byla soupeřkami rychle potrestána gólem.

Hrálo se nahoru dolů. Nám se vůbec nedařilo ubránit dvě soupeřovi spojky Grabcovou a Flekovou, vyzkoušeli jsme prakticky všechny obrany, ale nic nefungovalo. Střílely tvrdě, přesně, byly rychlé. Nenechaly si hru přerušit a důrazně si šly pro branku.

Ubránit tyto dvě spojky bylo nad naše síly.

První poločas se hrál téměř vyrovnaně. Byly úseky, kdy jsme vedli i o 3 branky, ale soupeřky nás vždy stáhly. Do šatny jsme šli za stavu 19:18.

Ještě začátek druhého poločasu měl obdobný průběh, jako první půle. Pak jsme ale začali v útoku ještě více zmatkovat, nehráli jsme nacvičené kombinace, které nám docela vycházely, začali jsme více improvizovat, zbytečně jsme ztráceli míče a soupeřkám jsme dovolili vstřelit šňůru 4 branek v řadě a skóre bylo vzápětí vyšší na straně Kunovic.

Od 9 min. druhého poločasu jsme dotahovali. Ještě ve 45 minutě jsme dokázali vyrovnat, ale Kunovické hráčky byly rozjeté a po další šňůře 3 branek šli opět do vedení. To si držely až do konce. Dvě minuty před koncem už nám utekly až na rozdíl 5 branek, ten jsme naštěstí alespoň upravili na konečných 38:40.

Sestava J. Hradce:

Dušková Petra, Formánková Hana - Dolejšová Anna 8, Jonová Andrea 8, Zahradníková Gabriela 7/4, Jasanská Sabina 4, Plucarová Kristýna 4, Vlková Michaela 3, Kovářová Eliška 1,Fruhaufová Lucie 1, Jírová Bára 1, Tržilová Natálie 1, Rytířová Aneta, Lovětínská Michaela, Březinová Simona, Reisnerová Kateřina.

Sestava Kunovic: Grabcová Barbora 12, Fleková Lucie 11, Tvrdoňová Daniela 7, Zálešáková Zuzana 4, Polášková Markéta 3, Brablcová Andrea 2, Fiurášková Sabina 1, Žáková Tereza, Palčíková Natálie, Pauříková Vladimíra.

záložka modrá mini.gif
DLE KATEGORIÍ
bottom of page