Body tentokrát zůstaly na Moravě

21.10.2019

 

HK Ivančice - Házená Jindřichův Hradec  38:31 (22:18)

 

V neděli navečer odehrály ženy další kolo 1. ligy.

Do Ivančic jsme tentokrát cestovali s dost úzkým kádrem. Jednak to bylo zapříčiněno tím, že ve stejný den hrály starší dorostenky v Plzni, tak že nás nemohly doplnit, ale navíc máme stále zraněná křídly Andreu Jonová a Michaelu Lovětínskou. Další křídlo, Zuzka Hondlíková, z rodinných důvodů nastoupit nemohla a k tomu všemu ještě Kristýna Plucarová hrála s většími zdravotními problémy a bolestmi. Tato oslabení  byla dost znát. 

Naopak poprvé nastoupila do zápasu  Tereza Rýparová, která se po několika letech vrátila zpět k házené. 

 

Zápas s Ivančicemi byla doslova přestřelka, hlavně v prvním poločase. Obrany nefungovaly ani na jedné straně. Hrálo se hodně rychle, domácí se hnali dopředu ve vysokém tempu, jejich úderné střelkyně se nemýlily a tak nám nezbývalo, než přistoupit na jejich hru, aby nám úplně neutekli. 

Do 17 minuty prvního poločasu jsme se jakž takž drželi o jednu, dvě branky, pak ale domácí navýšili náskok na 4 branky a ten si do poločasu pohlídali.

 

Druhý poločas měl obdobný průběh, ale přeci jen se to zpomalilo. My jsme se snažili hru zpomalit hlavně v útoku, připravit si střelecké příležitosti, protože jsme si nemohli dovolit moc ztrácet míče a chybovat, domácí vše okamžitě trestali rychlými přechody do útoku a neomylnou koncovkou. Ale nedařilo se to tak, jak by bylo potřebné. Navíc nám ve druhé půli chyběla i  přesná střelecká muška, zbytečně moc šancí jsme nedali, k tomu tři sedmičky. To se samozřejmě na výsledku zápasu také podepsalo. 

 

Tak snad v příštím kole, které hrajeme v sobotu 2. 11. 2019 v domácím prostředí, se bude dařit více. 

 

Sestava domácích:  Cvingráfová Iveta, Krejčíková Bára 8, Haladová Kateřina, Dužíková Karolína, Rechová Martina, Jílková Martina 6/2, Kocábová Marika 3, Bučková Tereza ,Vavroušková Barbora 4, Šiplová Petra ,Pánková Kristýna 2,Krejčíková Lucie 8/1,Höllová Anna 2,Velebová Veronika 2, Hájková Lenka 3.

 

Sestava hostí: Dušková Petra, Reisnerová Kateřina 1, Kovářová Eliška 4, Vlková Michaela 1, Dolejšová Anna 8, Plucarová Kristýna 3, Dolejšová Tereza 2, Rýparová Tereza 1, Formánková Hana, Zahradníková Gabriela 5/1, Jasanská Sabina 6/1.

 

http://www.zeny.chf.cz/match_report.aspx?id=71722

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sdílet na Facebooku
Please reload

Please reload

DLE KATEGORIÍ
Please reload

NEJNOVĚJŠÍ
JH.gif
mšmt.jpg
jednota2.gif
rain-tiskarna.gif
jč kraj.jpg
fruko.gif
tecnocap.gif
čsh.gif
gazza-sport.gif
arservis.gif
cus.jpg
prantl.gif
centrum-sportovnich-cen.gif

Sledujte nás na facebooku 

  • Facebook Social Icon