top of page

Ženy si body opět nepřipsaly

Lázně Kynžvart - Házená Jindřichův Hradec 25:16 (10:8)

Ženám se nedařilo ani v tomto kole, z dalekého Kynžvartu body nepřivezly.

Čekal nás soupeř se stejným ziskem bodů, tak že bylo víc než jasné, že si oba budeme chtít připsat potřebné body.

Nezačali jsme úplně špatně, několik minut se hrálo vyrovnaně, obrana fungovala podle domluvy a v útoku jsme si vytvořili spoustu pěkných šancí.

Bohužel jsme v prvním poločase měli velkou smůlu na proměňování šancí. Nastřelili jsme snad 6 tyček, několik střel zlikvidovala domácí brankářka a to nás samozřejmě opět sráželo dolů.

Do druhého poločasu jsme šli s tím, že nepříznivé skóre otočíme, zabojujeme, zrychlíme hru. Bohužel průběh druhého poločasu byl obdobný jako první, neproměňovali jsme a domácí hráčky nám postupně utekly až na rozdíl 6 branek. To už bylo hrozivé, ve snaze dorovnat skóre se začaly kupit chyby, jak v útoku, tak v obraně a skóre narůstalo.

Prohra o 9 branek není úplně adekvátní, utkání nebylo tak jednoznačné, domácí hráčky si nahrály skóre až v posledních minutách, kdy jsme začali více riskovat ve snaze zvrátit nepříznivý stav.

Tentokrát nám hodně chyběla střelba z dálky. Soupeřky měly naši hru načtenou a dařilo se jim dobře bránit naše kombinace, tím nás hodně odzbrojily a přehrály.

Sestava JH: Dušková Petra br. - Kovářová Eliška 2, Vlková Michaela 1, Frühaufová Lucie, Březinová Simona 2/1, Plucarová Kristýna 3, Rýparová Tereza 1, Reisnerová Kateřina, Havlíková Monika, Hauserová Agáta, Zahradníková Gabriela 3, Jírová Bára 2, Jasanská Sabina 2.

Chyběly Anna Dolejšová, Hanka Formánková, Andrea Jonová, Tereza Dolejšová.

Sestava Kynžvart: Tesařová Barbora 7/3, Kopecká Lucie 1, Schneiderová Anna 6, Ptáčková Lucie, Pilmajerová Adéla, Gregorová Denisa, Michalcová Tereza 3, Vojtelová Kristina 1, Švihnosová Nikola 7/2, Mirković Žaklina, Vysloužilová Denisa, Matis Pavla, Hrbková Martina, Bílková Anna, Hejkalová Kristýna.

I.J.

záložka modrá mini.gif
DLE KATEGORIÍ
bottom of page