Mladší dorostenky v Plzni na jedničku

Mladší dorostenky nám udělali radost , když s cela překvapivě porazili domácí hráčky DHC o devět branek. Hráli jsme dobře hned od první minuty a šli do vedení hned od začátku. Vedli jsme dokonce

8 : 2. V druhém poločase se domácí ještě dotáhli na 3 branky, ale závěr patřil opět nám. Výborně zahráli všechny hráčky, včetně starších žaček, které zařazujeme do sestavy mladších dorostenek. K velké radosti se přidávají otázky, jak je možné že prohrajeme doma o 10, venku výhra o 9. Pokud bychom neměli tyto výkyvy, byl by bodový zisk v tabulce asi mnohem větší. Tak holky pořád takhle dál, moc hezky se na to koukalo. Starší dorostenky prohráli o pět. Možná i tady bychom mohli bodovat. Rozhodujícím okamžikem utkání, bylo nepříjemné zranění kolene, Barči Jírové

už v 10 minutě prvního poločasu, která chyběla v útoku ,ale hlavně v obraně.....Doufejme že bude brzo v pořádku ...držíme palce ...pk (fotka je ze smolného zápasu s Vršovicema )