I. LIGA MLADŠÍ DOROSTENKY DHC Slavia Praha : Házená J. Hradec

Mladší dorostenky přivezly dnes sice prohru 33:29 (20:12), ale bojovnou!

Do zápasu nastoupily v dobré pohodě. Do stavu 9:7 to byla herní pohádka, pak ale přišel výpadek, nedali se nějaké branky, nedařilo se ani v obraně.., bohužel v tuto chvíli se nejspíš rozhodlo o výsledku utkání. Přesto holky vstoupily do druhé půle zase více koncentrované a s velice hezkou házenou se dostaly na rozdíl dvou a nakonec jedné branky. Stav 30:29 pro Slávii svítil na tabuli dost dlouho, ale nedařilo střelecky a soupeř nás za nepřesnost potrestal.

Když se to spočítá, tak holky vyhrály druhý poločas o 4, ..alespoň jeden bod by si zasloužily, za tu bojovnost s jakou nakonec zápas zvrátily.

Z pohledu trenéra nás Slavie nepřehrála až tak herně, jako střelecky z postů spojek. Domácí klání se Slávií bude tak jistě více než zajímavé;-)