ČESKÝ POHÁR žen 3.10.2020 Házená J. Hradec / Jiskra Hlavlíčkův Brod

31:32 (10:16) 2. kolo

I tento zápas provázely problémy se sestavou, marodka se nám rozšířila o další dvě hráčky, takže náš kádr se zúžil na dvanáct. Do branky nastoupila, stejně jako v Havlíčkově Brodě, Lucie Průchová.

Zápas jsme nezačali vůbec dobře, hlavně první poločas byl hodně nepovedený. Nedostali jsme se vůbec do tempa, obrana byla špatná, nespolupracovala, byly jsme málo důrazné. V útoku jsme nezakončovali jasné šance, navíc jsme byly pomalé, naše útočná hra neměla patřičný tah..

V prvním poločase nám utekl začátek, první tři útoky jsme nedali jasné šance, zato Havl. Brodské hráčky se nemýlily a stav po pár minutách byl hned 0:3. Prvně jsme skórovali až v 7 minutě, kdy dvěma góly za sebou upravila brankový stav Agáta Hauserová. Chytli jsme se až v 10 minutě, kdy jsme skóre srovnali. Ovšem soupeřky hrály o hodně důrazněji než my, hlavně snadněji procházely naší obranou, a tak si do konce poločasu vytvořily 6 brankový náskok.

Po poločase se naše hra výrazně změnila, jako kdyby ty dva poločasy hrály jiné hráčky. Najednou jsme začali bránit, šli rychle do útoku a hlavně se nám dařila koncovka. Během druhé půle se nám dařilo postupně snižovat rozdíl skóre a v 53 minutě nám chyběl na soupeře jediný gól. Pak se sice ještě soupeřky utrhly do vedení až o tři branky, ale i toto jejich vedení jsme dokázali srovnat a v 59 minutě jsme vyrovnali. Měli jsme šanci skóre zvrátit, když jsme ubránili poslední útok soupeřek a šli do rychlého útoku. Bohužel nepřesnou rozehrávkou jsme balón ztratili a 11 vteřin před koncem hosté vstřelili vítěznou branku...