top of page

EURO dorostenek 2021 / Adéla Mazánková

Euro dorostenek 2021 je v plném proudu. Náš tým má za sebou dva zápasy a my tady máme pár slov našeho trenéra Karla Petržaly na adresu Adély Mazánkové, které reprezentuje nejen Českou republiku, ale i náš klub Házená Jindřichův Hradec.


"Áďa M. je opora hradecké házené. Velký talent, poctivá v trénincích, se stoprocentní docházkou. Od 14-ti let nastupuje pravidelně i ve starších kategoriích a patří k nejlepším střelcům prvních lig. Tvrdě pracovala a šla si za svým cílem dostat se do reprezentace. V národních barvách předvádí skvělé výkony. Třešničkou na dortu bylo její vyhlášení jako nejlepší hráčka týmu v zápase proti Francii. Určitě je to pochvala i pro náš klub... Držím palce do dalších utkání."Comments


záložka modrá mini.gif
DLE KATEGORIÍ
bottom of page