I. LIGA St. dorostenky 20.9.20 DHC Plzeň / Házená J. Hradec

25:20 (14:8)

Na zápas jsme odjeli v počtu 5 hráček (marodka), takže jsme nanominovali všechny mladší dorostenky.. Hned na začátku, místo abychom vedli o 3 branky, jsme se dostali do absolutní nepohody a za stavu 12:2 až k zoufalství. Opět došlo ke změnám, na palubovku se dostaly mladší dorostenky a i když měly v nohách jeden zápas, tak od té chvíle hra vypadala jinak… Hlavně se zlepšila obrana, v bráně se dařilo i Klárce. Následujících 40 minut jsem hráli dobře a soupeřky jsem přehrávali, na výhru to ale nestačilo.

O body nás obraly naše vlastní chyby, kdy jsme neproměňovali sedmimetrové hody nebo střelbu ze šesti metrů. Bohužel ne všechny rady, padnou na úrodnou půdu..

Přes konečný výsledek bych holkám poděkoval, protože mě opět přesvědčili o tom, že házenou umíme, ale musíme hrát celých 60 minut.

Trenér Karel Petržala


Sestava:

Vokušová Michaela 1/0, Klímová Natálie, Loskotová Karolína, Mazánková Adéla 2/1, Coufalová Zuzana, Camrdová Tereza, Smejkalová Julie, Dvorská Amálie, Kovářová Tereza, Dobešová Anna, Kalajová Romana 4/0, Coufalová Kristýna 6/3, Hauserová Valentýna 7/1, Moravcová Klára, Dvořáková EliškaDLE KATEGORIÍ
NEJNOVĚJŠÍ
JH.gif
mšmt.jpg
jednota2.gif
rain-tiskarna.gif
jč kraj.jpg
fruko.gif
tecnocap.gif
čsh.gif
gazza-sport.gif
arservis.gif
cus.jpg
prantl.gif
centrum-sportovnich-cen.gif

Sledujte nás na facebooku 

  • Facebook Social Icon