I. LIGA ŽENY 12.9.2020 Házená J. Hradec / Házená Kynžvart

Aktualizováno: 14. 9. 2020

27:44 (8:24)

Těžko se takový zápas hodnotí. Soupeřky byly tentokrát ve všem lepší. Měly velký tah na bránu, důraznou, až tvrdou obranu a neskutečně rychlou rozehrávku a protiútok. Hned od začátku si díky našim mnoha technickým chybám vytvořily velký náskok. Nedokázaly jsme jejich protiútokům čelit, v útoku jsme chybovaly, ztrácely jsme balóny a Kynžvartské hráčky naše chyby okamžitě trestaly rychlým útokem. Poločas jsme prohrály 24:8, za 30 minut jsme se nedokázaly zvednout.

Po poločase to bylo o dost lepší, zvrátit výsledek byl spíš jen sen, naším cílem bylo co nejvíc zkorigovat výsledek první půle. Obrana se trochu zlepšila, několikrát se také podařilo domácí brankářce, která mimo jiné musela čelit rychlým útokům sama, neměli jsme druhou brankářku na střídání, tak že to neměla zrovna jednoduché, zlikvidovat šance soupeřek. To holky podrželo a v útoku se  konečně začalo více dařit. Druhá půle byla pouze o jednu branku. Škoda, že jsme nezabrali už v prvním poločase, výsledek nemusel být s tak velkým rozdílem. Snad máme smolný zápas za sebou a v dalších kolech se nám bude dařit lépe.