Jihočeská liga starších žaček 17.9.2023 - Házená Jindřichův Hradec / HC Milevsko, z.s.

Starší žačky A 28:24 (13:16)

"Tým A odehrál s Milevskem vyrovnanou první půli. Soupeřky nám nedávaly nic zadarmo.

Nám se střelecky nedařilo, nechaly jsme vyniknout jejich brankařku a tak poločas skončil 13:16 v náš neprospěch. Druhou půlku holky naštěstí zvládly o dost lépe. Hru zlepšily jak v obraně, tak při střelbě na branku a zápas se nám podařilo otočit na konečných 28:24.

Střelecky se nejvíce dařilo Verče P. 15/5, Barča Š. 8, Natka T. 2, Týnka Š. 1, Simča N. 1, Julča M. 1. "

Věrka Neidrová, trenérka

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Starší žačky B 12:31 (9:18)

"Cílem zápasu starších žaček B se stejným soupeřem z Milevska opět bylo, aby si méně zkušené hráčky SŽ (doplněné holkami z MŽ) vyzkoušely hru na silnější protihráčky. Ladit souhru v obraně a hlavně se nebát vzít odpovědnost sama na sebe a zlepšit tah na branku. Pořád se toho ještě trošku bojíme, a tak jsme nakonec po poločase 9:19 prohrály s výrazně lepšími soupeřkami 12:31. Výsledek ale v tomto

případě není to nejdůležitější. Jsem ráda, že holky mohou získávat zkušenosti cennými minutami na hřišti. Branky: Monča Š. 4, Verča K. 4, Emča S. 2, Saša K. 1 a Kája K. 1"