JIHOČESKÁ LIGA St. žačky 27.9.2020 Házená J. Hradec / TJ ČZ HBC Strakonice

20:13 (10:3)

V neděli 27.9. jsme v domácí jindřichohradecké hale přivítali soupeřky ze Strakonic.

Tento tým se nám ještě nepodařilo v minulosti porazit, a tak jsme se těšily po delší

době na další konfrontaci. Naše holky se naštěstí nezalekly a od začátku hrály soustředěně,

hlavně v obraně. Díky tomu jsme v 11. minutě vedly už 6:1 a tento náskok se nám podařilo

udržet až do poločasu, který jsme vyhrály 10:3. Po přestávce jsme trochu promíchaly sestavu,

začaly jsme více střídat, aby si holky vyzkoušely hru na různých postech. Náskok jsme si i tak

udržely a zápas dotáhly do vítězného konce 20:13. Všechny holky zaslouží pochvalu

za kolektivní a bojovný výkon, za který byly odměněny cenným vítězstvím nad těžkým soupeřem.