JIHOČESKÁ LIGA ženy B 4.10.2020 HC Milevsko / Házená J. Hradec

19:21 (12:12) 3. kolo

Před měsícem ženy B porazily v domácím utkání družstvo Milevska a nejinak tomu bylo i tuto neděli ve sportovní hale HC Milevsko. Pravdou ale je, že tentokrát to bylo větší drama. Začátek zápasu se tentokrát nepovedl, nepřesná střelba a hlavně nedůrazná obrana dostala soupeře do vedení, v jednu chvíli až o 4 branky - 10:6. Po oddychovém čase hostů ve 23 minutě se náš tým konečně zvedl a do konce poločasu dorovnal stav na 12:12.

Druhá půle byla tak trochu z kopce do kopce, v 17 minutě to holky dotáhli na 20:15, ale díky pár chybám, hlavně ve střelbě, byl výsledek nakonec pouze o 2 branky. Přese všechny chyby, to byl pěkný a napínavý zápas.

Nutno vyzdvihnout výkon Lucky Průchové v bráně, která se o tento výsledek velice zasloužila. I v tomto zápase pomohly holky z družstva žen A - Terka D., Agáta H. a Monča H.

V listopadu čeká ženy B poslední zápas podzimní části a to s Loko ČB na domácí půdě.