top of page

NOVADOMUS CUP 2021

Letošní turnaj Novadomus Cup se opět velice vydařil! Zúčastnilo se ho osm týmů, včetně dvou družstev z našeho klubu - JH A (ženy) a JH B (starší a mladší dorostenky). S výkony obou týmů byli trenéři velmi spokojeni a všichni se shodli na tom, že to byl výborný start do letošní sezóny.

Děkujeme všem, kteří se turnaje zúčastnili a přispěli ke skvělé atmosféře této již tradiční akce!

Stejně tak děkujeme všem, kteří se na turnaji podíleli organizačně!


Iva Jonová (trenérka žen) "Jsem velmi spokojená, proti pátečnímu utkání se Strakonicemi (v rámci Českého poháru) byl náš výkon nesrovnatelný. Hráli jsme s daleko větším nasazením a bojovností. Byla vidět radost ze hry... Vyzkoušela jsem různé sestavy, zahrály si všechny hračky z lavičky. Teď víme, že se vůbec nemusíme bát vystřídat. V brance se výborně předvedla naše nová brankářka Kačka Reisnerová. Turnaj samozřejmě také ukázal, co je třeba ještě doladit, kde se nám úplně nedaří a to byl účel".


Karel Petržala (trenér dorostenek) "Ode mne velké poděkování holkám! V pátek jsme si vůbec nemysleli, že bychom mohli bojovat o bronz... A i když se nakonec nepovedlo, způsob, jakým holky bojovaly a jak se zvedly byl super. Pokud budeme takhle hrát i v lize, bude to dobré..".


Pořadí:

  1. TJ Jiskra Havlíčkův Brod

  2. Házená Jindřichův Hradec A (ženy)

  3. HC Plzeň

  4. Házená Jindřichův Hradec B (st. a ml. dorostenky)

  5. Lions Hostivice - Břve

  6. Házená Kobylisy

  7. Házená Velké Meziřící

  8. Loko České Budějovice

Nejlepší střelkyně - Anička Dolejšová (JH A)

Nejužitečnější hráčka - Áďa Mazánková (JH B)

Nejlepší brankářka - Aneta Suchá (HC Plzeň)Comments


záložka modrá mini.gif
DLE KATEGORIÍ
bottom of page