top of page

Přátelské utkání 28.12.2023 - Házená Jindřichův Hradec / Sokol Písek

35:40 (16:21)

"V rámci zimní přípravy odehrály ženy přátelské utkání se Sokolem Písek A. Před několika desítkami diváků, kterým se již nejspíš stýskalo po házené, odehrály ženy velmi pěkný zápas a troufám si říci, že jsme týmu z nejvyšší soutěže byli kvalitním soupeřem. Od začátku jsme drželi s hostujícími hráčkami krok, dařilo se nám zakončovat a díky tomu jsme nenechali Písecké hráčky odskočit na výraznější rozdíl. Snažili jsme se pilovat také obranu, hrát více vysunutě a přerušovat útočné akce soupeřek. S pomocí brankářky Petry Duškové, která dnes perfektně zachytala, jsme dost útoků hostujících ubránili. Přesto, že jsme nebyli v plné sestavě, neboť nám stále chybí zraněné hráčky, ale i některé z hráček nemohly z osobních důvodů, jsme vydrželi v tempu až do konce utkání a celkové skóre 35:40 považuji za pěkný výsledek. Vyzkoušeli jsme si trénované kombinace, souhru spojek s křídly a pivotem a rovněž nechyběla střelba z dálky. Jsem ráda, že se holky Píseckých nezalekly, hrály opravdu dobře, bez nervozity a předvedly divákům několik moc pěkných akcí. Udělaly mi radost."

Iva Jonová, trenérka


Sestava domácích:. Dušková Petra, Vlková Michaela 4, Kovářová Eliška 5/2, Tržilová Natálie 4, Plucarová Kristýna 4, Jonová Andrea 7, Ošívková Monika 4, Fruhaufová Lucie 1, Kovářová Tereza 2, Loskotová Karolína 1, Hauserová Valérie 3 (hrála 1 poločas za Písek a druhý za nás ), Kostková Petra.


Sestava hostí: Bezpalcová Eva, Kržová Regina, Korešová Iveta 11/2, Svobodová Magdaléna 3, Pokorná Tereza 8, Kocová Anna 2, Seidlová Barbora 3, Boorová Michaela 2, Hauserová Valérie, Zelenková Emma 2, Bicanová Agáta 8, Velková Adéla 1.Kommentare


záložka modrá mini.gif
DLE KATEGORIÍ
bottom of page