top of page

Příprava žen zahájena!

Ligová sezóna se blíží a tak i naše ženy začaly s přípravou. Od pondělí 2.8. nastartovali čtyři tréninky, 2x sportovní hala, 1x posilovna, 1x spinning. Začátek přípravy je zaměřen na fyzickou kondici, ale i na práci s míčem a herní situace. Vzhledem k půlročnímu výpadku v loňské sezóně, je absence halových tréninků znát.

V týdnu 16. - 20. 8. se koná soustředění na Zvůli, kde bude celkem 12 tréninkových jednotek. Některé budou ještě více o fyzičce + posilování a k tomu 2x trénink s míčem v hale. Na odlehčení holky určitě potěší inline brulení + volejbal a jiné míčové hry.

Posledních čtrnáct dní v srpnu bude zaměřeno primárně na herní přípravu. Jsou také domluvená dvě přátelská utkání, s Třeboní a s LOKO Č. Budějovice.

V pátek 27.8. od 18 hod už náš tým žen čeká ostrá zkouška na utkání 1. kola Českého poháru ve Strakonicích, držte nám palce.

Hned následující víkend 28.-29.8. pořádá náš klub ve sportovní hale v J. Hradci již tradiční turnaj žen NOVADOMUS CUP, na který srdečně zveme všechny fanoušky!

Info trenérky Ivy Jonové, děkujeme.


Comentários


záložka modrá mini.gif
DLE KATEGORIÍ
bottom of page