top of page

VALNÁ HROMADA 10.9.2020

Ve čtvrtek 10.9.2020 proběhla Mimořádná valná hromada našeho klubu. Svoji funkci složila předsedkyně klubu Ing. Jaroslava Krupicová a další dva členové výkonného výboru Daniela Krupicová a Mojmír Flutka.

Novou předsedkyní klubu byla jednohlasně zvolena Romana Marsová, ještě nedávno aktivní hráčka našeho týmu ženy B.

Odcházejícím členům, především pak Jarce Krupicové, děkujeme za odvedenou dlouholetou práci pro náš klub! Všem přejeme hodně štěstí, zdraví a elánu jak v pracovním, tak v soukromém životě.


"Rádi bychom pokračovali v úspěších jindřichohradecké házené, budovali širokou členskou základnu mládeže, hráli o nejvyšší příčky v dorosteneckých soutěžích a byly platným týmem 1.ligy žen, to celé za podpory vás všech. A já osobně bych chtěla jindřichohradecké házené vrátit vše, co mi za můj aktivní sportovní život dala..." doplnila Romana Marsová.
Comentarios


záložka modrá mini.gif
DLE KATEGORIÍ
bottom of page