ČESKÝ POHÁR 2. KOLO - 8.10.2021 HÁZENÁ JINDŘICHŮV HRADEC / JISKRA HAVLÍČKŮV BROD

28:29 (10:16)

"První poločas z naší strany dost nepovedený. Začátek nevyšel vůbec, už v 5 minutě nás soupeř za stavu 0:4 donutil vzít si time. Pak jsme se trochu rozehráli, ale gólové manko ze začátku utkání se s námi táhlo celý poločas. Ke konci poločasu po našich technických chybách hosté navýšili svůj náskok až na 5 branek. Výsledek prvního poločasu byl odrazem našeho nesoustředěného výkonu, dělali jsme hrozně technických chyb, ztráceli jsme balóny, několik jsme doslova hodili soupeřkám do ruky, navíc jsme nedůrazně bránili a nedařilo se moc ani brankářkám. Druhý poločas byl úplně jiný, začalo se nám více dařit střelecky, to nás povzbudilo a dokázali jsme nepříznivý stav utkání otočit ve svůj prospěch, dostali jsme se do vedení až o čtyři branky. Hodně tomu také napomohly vynikající zákroky Petry Duškové v brance, která doslova excelovala, když zlikvidovala několik jasných střeleckých příležitostí soupeřek. Koncentraci jsme ale neudrželi až do konce. V posledních třech minutách jsme inkasovali hned čtyřikrát za sebou. Jak se nám dařilo téměř celý druhý poločas, tak poslední minuty byly opět o našich technických chybách v útoku a nedůrazné obraně. Nepřálo nám štěstí ani u poslední akce, kdy jsme mohli jít do rychlého útoku a skóre vyrovnat, ale naši přihrávku do rychlého útoku zachytila Havlíčkobrodská brankářka a pak už hosté svůj jednogólový náskok nepustili. Pro nás to znamená, že v Českém poháru končíme."