ČESKÝ POHÁR ŽEN 5.10.2023 - Házená Jindřichův Hradec / Házená Kynžvart

24:45 (9:24)

"Ve třetím kole Českého poháru žen nám byl nalosován tým z nejvyšší soutěže Mol ligy žen a zároveň účastník Evropského poháru žen Lázně Kynžvart. Čekalo nás velmi těžké utkání a zároveň zkušenost, utkat se s těžkým soupeřem. Vstup do utkání pro nás nebyl zrovna příznivý, hostující tým začal v plné své síle atakovat naši obranu a během prvních deseti minut si soupeřky nastříleli velký náskok . První poločas byl z naší strany hodně nervózní, působili jsme zastrašeně, v útoku bezradně a z toho pramenilo hodně chyb, které soupeřky nelítostně trestaly rychlými útoky. Poločas jsme prohráli o 15 branek. Ve druhém poločase už jsme se trochu vzpamatovali, dokázali jsme více soupeřkám vzdorovat, proměňovali jsme více šancí a k lepšímu výkonu ve druhé půli rozhodně pomohly také brankářky, kterým se podařilo několikrát zasáhnout proti kanonádě soupeřek. Druhá polovina utkání byla z naší strany o dost lepší, než první. Skóre druhého poločasu bylo "jen" o šest branek a konečné skóre utkání nakonec bylo 24:45."