Žákovská liga starších žaček 21.11.2021

"V neděli 21. listopadu jsme se staršími žačkami odehrály v Ivančicích kvalifikační turnaj o postup do celostátní Žákovské ligy. Do té přímo postupovalo 11 družstev, vítězů jednotlivých krajů. O zbylých 14 míst se o víkendu bojovalo na čtyřech turnajích. Kromě Ivančic také v Kynžvartu, Žeravicích a v Bohunicích. Do naší skupiny byly dále nalosovány domácí Ivančice, Háje Praha, Otrokovice a Havlíčkův Brod. Naším prvním soupeřem byly Háje Praha. Do zápasu jsme nastoupily zodpovědně a dostaly jsme se do vedení, které jsme v prvním poločase udržely. Na začátku druhého poločasu jsme si ale bohužel daly v prvních sedmi minutách brankovou pauzu a začaly se s Hájema tahat o gól. Zápas jsme nakonec prohrály gólem v poslední půlminutě 13:14, ale slušela by mu i remíza, protože síly na hřišti byly vyrovnané. Každopádně jsme si dobře zahrály, což ocenily i pražské trenérky. V dalších zápasech už jsme měly převahu, postupně jsme vyhrály s Otrokovicemi 20:8, s Havlíčkovým Brodem 18:5 a s domácími Ivančicemi 23:13. Z druhého místa jsme tak postoupily do Žákovské ligy, která by měla začínat o víkendu 4.-5. prosince. Kde a s kým zatím nevíme, každopádně doufáme, že se bude moct odehrát co nejvíce zápasů a těšíme se."